شرکت کیا موتور کره جنوبی

شرکت کیا موتور کره جنوبی

شرکت کیا موتور کره جنوبی

کیاموتورز یکی از تولید کنندگان بین المللی خودروهای با کیفیت برای تمام اقشار است این کمپانی در سال ۱۹۴۴ تأسیس شد و قدیمی ترین تولید کننده وسایط نقلیه موتوری در کره جنوبی محسوب می گردد.

سالانه بیش از دومیلیون و هفتصد خودروی کیا در نه خط تولید و مونتاژ در پنج کشور جهان تولید می شود که توسط شبکه نمایندگان در ۱۵۰ کشور جهان توزیع و خدمات دهی می شوند کیا امروزه دارای بیش از ۴۷۰۰۰ کارمند در سراسر جهان است و درآمد سالانه ای معادل ۴۲ میلیارد دلار دارد. این شرکت حامی اصلی مسابقات تنیس اپن استرالیا و شریک خودرویی رسمی فیفا -برگزار کننده جام جهانی فوتبال -است. شعار برند کیا “نیروی شگفتی آفرین” تعهد جهانی این برند را که غافلگیر کردن جهان با ارایه تجربیات هیجان انگیز و الهام بخش و فراتر از انتظارات است تداعی می کند .

کیاموتورز، یکی از صد برند برتر جهان است کسب این مقام به واسطه کیفیت بالا و طراحی خاص و متفاوت و همچنین بازاریابی خلاقانه این برند می باشد که در بالا بردن چشمگیر ارزش آن نقش بسزایی داشته است. بر اساس آخرین گزارش اعلام شده از سوی شرکت اینتربرند (بزرگترین آژانس مشاورهای جهانی) نام شرکت کیاموتورز نیز در بین ۱۰۰ برند برتر جهانی قرار گرفته است. افزایش چشمگیر ارزش برند کیا حاکی از افزایش ۵۰ درصدی ارزش این برند نسبت به سال گذشته است. بر اساس آنالیزهای دقیقی که توسط موسسه (Best Global Brand) GB در سال۲۰۱۲ و بر پایه روشهای تحقیقی خاص انجام گرفته است ، برند کیا توانسته در بخش سودآوری ، رضایتمندی مشتری و بازگشت سرمایه گذاری به شرکت و همچنین امنیت خرید به شاخصهای فراتر از انتظاری دست یابد. رشد قدرتمند ارزش برند کیا در طی سالهای اخیر، نشان از تحقق برنامه های اخیر این شرکت در بخش فروش جهانی داشته است کسب رتبه صد برند برتر جهان تاییدی بر اعتبار برند کیا و تجربیات امید بخش این شرکت است و این موضوع بسیار قابل توجه است که با تکیه بر جوانی و پویایی قادر به دستیابی اهدافی فراتر از انتظار است. علاوه بر پیشروی های عمده کیا در عرضه محصولات، این شرکت جهت بالا بردن سطح آگاهی از این برند بازاریابی به روز و خلاقانه ای در مقیاس وسیع انجام داده است که شامل برنامه های حمایت از وقایع مهم ورزشی مانند جام جهانی ، انجمن ملی بسکتبال ، مسابقات تنیس استرالیا و همچنین حضور موثر در شبکه های اجتماعی ، کمپین های تبلیغاتی و بسیاری برنامه های تبلیغاتی دیگر می باشد.